Często dewocjonalia kojarzą się z prostym krzyżykiem lub różańcem. Tymczasem możemy obecnie wybierać spośród bardzo wielu dewocjonaliów, które stanowią bardzo elegancki element biżuterii, jednak nie wolno zapomnieć o ich fundamentalnym przeznaczeniu - reprezentowaniu wiary. Postęp w modzie idzie nieubłaganie do przodu jednak w przypadku wyboru s...

Często dewocjonalia kojarzą się z prostym krzyżykiem lub różańcem. Tymczasem możemy obecnie wybierać spośród bardzo wielu dewocjonaliów, które stanowią bardzo elegancki element biżuterii, jednak nie wolno zapomnieć o ich fundamentalnym przeznaczeniu - reprezentowaniu wiary. Postęp w modzie idzie nieubłaganie do przodu jednak w przypadku wyboru symbolów wiary - krzyżyki złote, krzyżyki srebrne czy symbole świętych na medalikach - warto odrobinę przystopować i znaleźć pewien kompromis pomiędzy postępem mody a symboliką.

W sklepie internetowym atwora udało nam się to osiągnąć. Nasze srebrne medaliki z postaciami świętych, wisiorki z aniołkami, różańce czy krzyżyki, wykonane z dbałością o szczegóły oraz bardzo subtelne.

Więcej

Dewocjonalia  There are 264 products.

There are 264 products.

Podkategorie

Krzyżyki

Wierzyć należy świadomie. Tak samo jak świadomie należy wybierać dewocjonalia. Krzyżyki to najpopularniejsze wisiorki związane z symboliką wiary. Wybór jest ogromny: od delikatnych po masywniejsze, ze zdobieniami czy w nieco fantazyjnym kształcie. Wybierz ten, który pasuje do Ciebie.

Medaliki

Medaliki z wizerunkiem to piękna ozdoba i równie piękny wyraz wiary. Najbardziej klasyczny jest medalik z osobą Matki Boskiej, ale równie bliskie sercu mogą być inne osoby: Święty Józef, Aniołek, Jezus czy ksiądz Jerzy Popiełuszko. Starannie wykonane mogą stale przypominać Ci o najważniejszych wartościach w życiu.

Różańce

Różańce - to za ich sprawą odlicza się odmawiane modlitwy. I tak jak modlitwa ma cieszyć ducha, tak różaniec może cieszyć oko. Pięknie wykonany w formie łańcuszka lub bransoletki jest też idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Wybieraj spośród naszej oferty różańców i reprezentuj swoją wiarę w sposób dostojny i elegancki

na stronie
Showing 1 - 39 of 264 items

Top