Kolczyki to prawdopodobnie pierwsza biżuteria jaką każda kobieta, jeszcze za dziecka, nosiła. Pierwsze przekłucie uszu i zachwyt z lśniącej twarzy po założeniu przepięknych kolczyków. Jest to prawdopodobnie jedyny element biżuterii, której nie widać po założeniu, nie rozpraszają zatem naszej uwagi jednak z pewnością nasze srebrne kolczyki (oraz ...

Kolczyki to prawdopodobnie pierwsza biżuteria jaką każda kobieta, jeszcze za dziecka, nosiła. Pierwsze przekłucie uszu i zachwyt z lśniącej twarzy po założeniu przepięknych kolczyków. Jest to prawdopodobnie jedyny element biżuterii, której nie widać po założeniu, nie rozpraszają zatem naszej uwagi jednak z pewnością nasze srebrne kolczyki (oraz złote kolczyki) rozproszą innych i przykują uwagę w Twoją stronę. I tak ma być - spraw by inni zachwycali się Tobą nie ważne gdzie jesteś i co robisz. W końcu taka już jest prawdziwa kobieta lśni i zachwyca!

Poznaj naszą szeroką gamę kolczyków i skompletuj swoje idealne połączenie z pozostałymi elementami dodatków. Posiadamy kolczyki złote, kolczyki srebrne zarówno wykonane z czystego kruszcu jak również kolczyki z cyrkoniami czy kolczyki diamentami

Więcej

Kolczyki  There are 389 products.

There are 389 products.

Podkategorie

srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki

zaraz po pierścionkach to dodatek, który cieszy się największą popularnością. Wszak srebro daje szerokie pole do działania dzięki swojej łatwości w obróbce przy zachowaniu trwałości. Można je połączyć z kamieniem, pokryć kolorową emalią, zmatowić lub pozłocić. Efektem są srebrne kolczyki w szerokiej gamie i rozmaitych formach: okrągłe, owalne, podłużne, w kształcie kwiatów czy gwiazd, ażurkowe… Cokolwiek Ci się zamarzy! Nasze propozycje z pewnością zachwycą swoim blaskiem niezależnie czy planujesz je nosić do pracy, na wyjątkową okazję czy jako casual wear.

Dobierz swoje ulubione dodatki by stworzyć wyjątkowy komplet na każdą okoliczność

kolczyki kółka

Srebrne i złote kolczyki koła charakteryzuje ponadczasowość. Wielkie koła dotykające ramion, subtelne koła nieznacznie oddalone od uszu, a także wiele innych rozmiarów pomiędzy. Trend i zainteresowanie takimi kolczykami nie zmienia się. Jedyne co ulega zmianie to wzory, sposób wykonania lub inne subtelne zmiany uzależnione od twórczości artysty, który je przygotowuje. Kolczyki koła posiadała dawniej chyba każda mała dziewczynka a wraz z upływem czasu, ten styl zachował się w nieco odmienionej formie by wejść z ów dziewczynkami w dorosłe życie i odpowiednie kreacje, do których takie kolczyki pasują. Delikatne, złote lub srebrne pasują do wszystkiego. Zdobione kamieniami, cyrkoniami, emaliowane, podwójne… wybór kolczyków kół jest bardzo obszerny a to, które przyozdobią twoje uszy zależy od Ciebie.

Sprawdź ofertę i przekonaj się sama

Piercing - kolczyki

Piercing kojarzony jest z indywidualnością. Podkreśla tę cześć ciała, na którą chcesz zwrócić uwagę: twarz, brzuch, usta… Ważne, żeby był estetyczny i pasował do Ciebie. Pozłacany, srebrny, z kolorowym akcentem – ma być widoczny. Wybierz taki, który współgra z Twoją unikatowością.

Złote kolczyki

Złote kolczyki były niegdyś drobnym marzeniem każdej małej dziewczynki. Może także i Twoim? Teraz jednak na pewno możesz przebierać w różnorodności przepięknych kolczyków wykonanych z czystego złota, czasem białego a nawet z różowego. Nie ważne, które lubisz najbardziej, bo nasze złote kolczyki są wykonane w każdym z tych odcieni. Wybieraj spośród oferty kolczyków gładkich, z cyrkoniami czy kamieniami szlachetnymi.

na stronie
Showing 1 - 39 of 389 items

Top