Srebrne kolczyki, zaraz po pierścionkach to dodatek, który cieszy się niewiarygodną popularnością. Wszak srebro daje szerokie pole do działania dzięki swojej łatwości w obróbce przy zachowaniu trwałości. Można je połączyć z kamieniem, pokryć kolorową emalią, zmatowić lub pozłocić. Efektem jest cała gama kolczyków srebrnych w rozmaitych formach: ...

Srebrne kolczyki, zaraz po pierścionkach to dodatek, który cieszy się niewiarygodną popularnością. Wszak srebro daje szerokie pole do działania dzięki swojej łatwości w obróbce przy zachowaniu trwałości. Można je połączyć z kamieniem, pokryć kolorową emalią, zmatowić lub pozłocić. Efektem jest cała gama kolczyków srebrnych w rozmaitych formach: okrągłe, owalne, podłużne, w kształcie kwiatów czy gwiazd, ażurkowe… Cokolwiek Ci się zamarzy!

Poznaj srebrne kolczyki w sklepie Atwora i dobierz swoje ulubione dodatki by stworzyć wyjątkowy komplet na każdą okoliczność

Więcej

srebrne kolczyki  There are 705 products.

There are 705 products.

Podkategorie

kolczyki crystal beads

Skrzący błysk przy każdym ruchu? To muszą być kolczyki Crystal Beads. Słynne kuleczki stworzone z małych kryształków mają niepowtarzalny urok. Możesz wybrać pomiędzy kolczykami w formie wkrętek lub jako zakończenie długich, smukłych kolczyków zakończonych lśniącą kulą. Bez wątpienia zaletą kolczyków Crystal Beads jest niesamowita różnorodność - począwszy od rozmiaru  przez wykonanie a kończąc na kolorystyce.

Poznaj ofertę sklepu Atwora gdzie znajdziesz srebrne kolczyki Crystal Beads w zakresie niespotykanym nigdzie indziej dotąd

klipsy

Kolczyki są piękną ozdobą – z tym zdaniem trzeba się zgodzić. Niewątpliwie dodają blasku. Jednak nie każda kobieta ma to szczęście podsiania przekłutych uszu. I nie każda ma odwagę je przekłuć. Jednak i na ten problem jest rozwiązanie – klipsy. Szybkie i łatwe do założenia. A efekt? Nadal piorunujący.

kolczyki z cyrkoniami

Srebrne kolczyki z cyrkonią to świetny, zarazem o wiele korzystniejszy cenowo zamiennik dla kolczyków z diamentami. Kolczyki z pojedynczym kamieniem to opcja dla kobiety, która szuka równowagi między srebrnymi kolczykami bez dodatków a kolczykami z nadmiarem cyrkonii. Wpadające w oko, a zarazem subtelne kolczyki z pojedynczą cyrkonią z pewnością znajdą swoje amatorki. Jeśli jednak subtelny i delikatny dodatek do Twojej kreacji nie jest tym czego szukasz pamiętaj - cyrkonia wcale nie musi być mała. Wręcz przeciwnie - jeśli jesteś kobietą, która przekłada wielkość ponad ilość - w tej sekcji również znajdziesz coś, co wzbudzi Twoje zainteresowanie.

kolczyki z kamieniem...

Srebrne kolczyki z kamieniem naturalnym bez wątpienia mają swój własny niepowtarzalny i trudny do opisania urok. Turkus, malachit, piasek pustyni, opal a może krzem… Wkomponowane w srebro i podane w formie kolczyków robią wrażenie. Kamienie szlachetne oprócz swoich walorów estetycznych posiadają również dużo właściwości zdrowotnych, potrafią wpływać na nasze samopoczucie i często dużo mówią o naszej osobowości - warto o tym pamiętać przy wyborze biżuterii. Nie trzeba jednak wierzyć w moc kamieni naturalnych, aby wiedzieć, że każde srebrne kolczyki z takimi kamieniami zachwycały swoim wyjątkowym wyglądem.

na stronie
Showing 1 - 39 of 705 items

Top