Srebrne kolczyki

zaraz po pierścionkach to dodatek, który cieszy się największą popularnością. Wszak srebro daje szerokie pole do działania dzięki swojej łatwości w obróbce przy zachowaniu trwałości. Można je połączyć z kamieniem, pokryć kolorową emalią, zmatowić lub pozłocić. Efektem są srebrne kolczyki w szerokiej gamie i rozmaitych formach: o...

Srebrne kolczyki

zaraz po pierścionkach to dodatek, który cieszy się największą popularnością. Wszak srebro daje szerokie pole do działania dzięki swojej łatwości w obróbce przy zachowaniu trwałości. Można je połączyć z kamieniem, pokryć kolorową emalią, zmatowić lub pozłocić. Efektem są srebrne kolczyki w szerokiej gamie i rozmaitych formach: okrągłe, owalne, podłużne, w kształcie kwiatów czy gwiazd, ażurkowe… Cokolwiek Ci się zamarzy! Nasze propozycje z pewnością zachwycą swoim blaskiem niezależnie czy planujesz je nosić do pracy, na wyjątkową okazję czy jako casual wear.

Dobierz swoje ulubione dodatki by stworzyć wyjątkowy komplet na każdą okoliczność

Więcej

srebrne kolczyki  There are 39 products.

There are 39 products.

Podkategorie

kolczyki crystal beads

Skrzący błysk przy każdym ruchu? To muszą być kolczyki Crystal Beads. Słynne kuleczki stworzone z małych kryształków mają niepowtarzalny urok. Możesz wybrać pomiędzy kolczykami w formie wkrętek lub jako zakończenie długich, smukłych kolczyków zakończonych lśniącą kulą. Bez wątpienia zaletą kolczyków Crystal Beads jest niesamowita różnorodność - począwszy od rozmiaru  przez wykonanie a kończąc na kolorystyce.

Poznaj ofertę sklepu Atwora gdzie znajdziesz srebrne kolczyki Crystal Beads w zakresie niespotykanym nigdzie indziej dotąd

klipsy

Kolczyki są piękną ozdobą – z tym zdaniem trzeba się zgodzić. Niewątpliwie dodają blasku. Jednak nie każda kobieta ma to szczęście podsiania przekłutych uszu. I nie każda ma odwagę je przekłuć. Jednak i na ten problem jest rozwiązanie – klipsy. Szybkie i łatwe do założenia. A efekt? Nadal piorunujący.

kolczyki z cyrkoniami

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

świetny, zarazem o wiele korzystniejszy cenowo zamiennik dla kolczyków z diamentami. Kolczyki z pojedynczym kamieniem to opcja dla kobiety, która szuka elegancji, jednak bez nadmiernego rzucania oczy. To jednak nie wszystko! Posiadamy w ofercie srebrne kolczyki z cyrkoniami które wprost mienią się bogactwem barw i świateł. Bądź piękna tak jak tego sobie wymarzysz. Jeśli jednak subtelny i delikatny dodatek do Twojej kreacji nie jest tym czego szukasz pamiętaj - cyrkonia wcale nie musi być mała. Wręcz przeciwnie - jeśli jesteś kobietą, która przekłada wielkość ponad ilość - w tej sekcji również znajdziesz coś, co wzbudzi Twoje zainteresowanie.

kolczyki z kamieniem...

Srebrne kolczyki z kamieniem naturalnym bez wątpienia mają swój własny niepowtarzalny i trudny do opisania urok. Turkus, malachit, piasek pustyni, opal a może krzem… Wkomponowane w srebro i podane w formie kolczyków robią wrażenie. Kamienie szlachetne oprócz swoich walorów estetycznych posiadają również dużo właściwości zdrowotnych, potrafią wpływać na nasze samopoczucie i często dużo mówią o naszej osobowości - warto o tym pamiętać przy wyborze biżuterii. Nie trzeba jednak wierzyć w moc kamieni naturalnych, aby wiedzieć, że każde srebrne kolczyki z takimi kamieniami zachwycały swoim wyjątkowym wyglądem.

100,59 zł
Produkt dostępny na zamówienie

101,75 zł
Produkt dostępny na zamówienie

82,09 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Showing 1 - 39 of 39 items

Top