Srebrne bransoletki damskie

Zdecyduj, czy wolisz delikatne bransoletki z cyrkonią czy może sztywne bransoletki bangle. Najważniejsze jednak, by bransoletka komponowała się z pozostałą częścią Twojej garderoby. Dzięki doskonałym cenom i niesamowitej różnorodności możesz stworzyć nie jedną a całe mnóstwo kompozycji. Bransoletki srebrne damskie od ...

Srebrne bransoletki damskie

Zdecyduj, czy wolisz delikatne bransoletki z cyrkonią czy może sztywne bransoletki bangle. Najważniejsze jednak, by bransoletka komponowała się z pozostałą częścią Twojej garderoby. Dzięki doskonałym cenom i niesamowitej różnorodności możesz stworzyć nie jedną a całe mnóstwo kompozycji. Bransoletki srebrne damskie od Atwora wykonane są z materiałów najwyższej jakości, gwarantując połysk i trwałość na długie lata. Noś je w parze, noś osobno, a może wręcz pokryj całe przedramię srebrem! Jedynym ograniczeniem są gwiazdy i Twoja wyobraźnia przy kreowaniu dodatków do nowej kolekcji.

Więcej

damskie bransoletki srebrne  Brak produktów w tej kategorii.

Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

damskie bransoletki z...

Srebrne bransoletki z cyrkonią

Wybierz srebrne bransoletki z cyrkonią jeśli chcesz błyszczeć przy każdym ruchu dłonią. Wszak nasze dłonie są w nieustającym ruchu – gestykulujemy, chwytamy, szukamy, czasem rzucamy :) … Dyskretne z kilkoma kamieniami lub skąpane w skrzących się ozdobach, srebrne bransoletki z cyrkoniami, pozłacane ale również i złote! Bez względu na wybór każda zostanie zauważona!

Nasz wybór to dziesiątki propozycji, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie

damskie bransoletki z...

Bransoletki z kamieniem jubilerskim mają ważną zaletę – moc kolorów do wyboru. Jeśli dodatkowo wierzysz w moc kamieni to jest to Twój must have! Turkusy, onyksy, malachity, korale… Piękno koloru spotyka się z pięknem natury na Twojej dłoni. Poczuj tę moc!

damskie bransoletki...

Srebrne bransoletki wykonane z czystego materiału. Bez dodatków cyrkonii czy kamieni szlachetnych. Przygotowaliśmy szeroki wybór bransoletek, które mają subtelnie podkreślać kobiece piękno lub dawać możliwość wykonania grawerowania na blaszkach. Urocze bransoletki ze srebra będą świetnym wyborem dla kobiet, które lubią bransoletki pozłacane lub złote oraz dla tych, które miłują się w srebrze.

Top