Srebrne bransoletki w naszym sklepie to gwarancja szerokiego wyboru i wysokiej jakości. Zdecyduj, czy wolisz delikatne bransoletki z cyrkonią czy może sztywne bransoletki bangle. Najważniejsze jednak, by bransoletka komponowała się z pozostałą częścią Twojej garderoby. Dzięki doskonałym cenom i niesamowitej różnorodności możesz stworzyć nie jedn...

Srebrne bransoletki w naszym sklepie to gwarancja szerokiego wyboru i wysokiej jakości. Zdecyduj, czy wolisz delikatne bransoletki z cyrkonią czy może sztywne bransoletki bangle. Najważniejsze jednak, by bransoletka komponowała się z pozostałą częścią Twojej garderoby. Dzięki doskonałym cenom i niesamowitej różnorodności możesz stworzyć nie jedną a całe mnóstwo kompozycji z naszych bransoletek. Noś je w parze, noś osobno, a może wręcz pokryj całe przedramię srebrem! Jedynym ograniczeniem są gwiazdy i Twoja wyobraźnia przy kreowaniu dodatków do nowej kolekcji.

Więcej

damskie bransoletki srebrne  There are 357 products.

There are 357 products.

Podkategorie

damskie bransoletki z...

Wybierz bransoletki z cyrkonią jeśli chcesz błyszczeć przy każdym ruchu dłonią. Wszak nasze dłonie są w nieustającym ruchu – gestykulujemy, chwytamy, szukamy, czasem rzucamy :) … Dyskretne z kilkoma kamieniami lub skąpane w skrzących się ozdobach, bransoletki srebrne lub pozłacane – bez względu na wybór każda zostanie zauważona!

damskie bransoletki z...

Bransoletki z kamieniem jubilerskim mają ważną zaletę – moc kolorów do wyboru. Jeśli dodatkowo wierzysz w moc kamieni to jest to Twój must have! Turkusy, onyksy, malachity, korale… Piękno koloru spotyka się z pięknem natury na Twojej dłoni. Poczuj tę moc!

damskie bransoletki...

Srebrne bransoletki wykonane z czystego materiału. Bez dodatków cyrkonii czy kamieni szlachetnych. Przygotowaliśmy szeroki wybór bransoletek, które mają subtelnie podkreślać kobiece piękno lub dawać możliwość wykonania grawerowania na blaszkach. Urocze bransoletki ze srebra będą świetnym wyborem dla kobiet, które lubią bransoletki pozłacane lub złote oraz dla tych, które miłują się w srebrze.

na stronie
Showing 1 - 39 of 357 items

Top