Noszą je gwiazdy i blogerki modowe. Jedną lub kilka. Na ubraniu lub dodatkach. Mowa o broszkach, które przeżywają swój wielki come back. Nic dziwnego - to szybkie ozdoby, które przypniesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. To dodatek niemal tak ważny jak torebka czy pasek. Przeglądaj spośród szerokiej oferty Atwora, broszki srebrne, broszki złote jak ...

Noszą je gwiazdy i blogerki modowe. Jedną lub kilka. Na ubraniu lub dodatkach. Mowa o broszkach, które przeżywają swój wielki come back. Nic dziwnego - to szybkie ozdoby, które przypniesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. To dodatek niemal tak ważny jak torebka czy pasek. Przeglądaj spośród szerokiej oferty Atwora, broszki srebrne, broszki złote jak również broszki z cyrkoniami. To wszystko w jednym miejscu!

Więcej

Broszki  Jest 1 produkt.

Jest 1 produkt.

Podkategorie

Srebrne broszki

Srebro współgra z niemal każdym kolorem, dlatego srebrne broszki można śmiało nosić na co dzień do każdego stroju. Dyskretny błysk przykuje uwagę a uniwersalność sprawia, że możesz przypiąć ją, gdzie chcesz: na bluzkę, na szalik, na czapkę, a może nawet do torebki?

Złote broszki

Złoto to metal szlachetny, więc broszki wykonane ze złota wyglądają bardzo elegancko. Delikatne wzory współgrają z błyskiem kruszywa, co daje subtelny, ale widoczny efekt. Pięknie wykonana złota broszka może z powodzeniem zastąpić naszyjnik, a ma tę zaletę, że przypinasz ją, gdzie chcesz!

Showing 1 - 1 of 1 item

Top