Srebrne naszyjniki

Prawdziwe królowe wśród biżuterii. Zawsze widoczne, podkreślające dekolt i dopełniające każdą stylizację. Nosząc biżuterię, możesz odpuścić sobie kolczyki lub pierścionek ale nie ważne, czy wolisz srebrne naszyjniki czy złote - jest to wprost obowiązkowy dodatek. Jeśli lubisz naszyjniki celebrytki lub smukłe i długie łańcuszko...

Srebrne naszyjniki

Prawdziwe królowe wśród biżuterii. Zawsze widoczne, podkreślające dekolt i dopełniające każdą stylizację. Nosząc biżuterię, możesz odpuścić sobie kolczyki lub pierścionek ale nie ważne, czy wolisz srebrne naszyjniki czy złote - jest to wprost obowiązkowy dodatek. Jeśli lubisz naszyjniki celebrytki lub smukłe i długie łańcuszkowe, a może zakończone ciekawym elementem to trafiłaś we właściwe miejsce. Nasz przegląd naszyjników łączy w sobie zarówno propozycje ze srebra jak i ze złota, z cyrkonią, diamentami lub kamieniami górskimi. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania na każdą okazję.

Główną zaletą naszyjników jest uniwersalność. niezależnie od okoliczności, do której dobierasz dodatki, symbole takie jak nieskończoność, krzyżyk czy koniczynka będą zawsze pasowały. Dzięki różnorodności zawieszek na naszyjnikach możesz wyrażać siebie na bardzo wiele sposobów. Posiadamy naszyjniki z pojedynczymi, podwójnymi oraz potrójnymi zawieszkami a ilość wzorów, wydawać by się mogło, jest ograniczona wyłącznie przez wyobraźnię. 

Więcej

Naszyjniki  There are 146 products.

There are 146 products.

Podkategorie

srebrne naszyjniki

Srebrne naszyjniki - dla wyjątkowych kobiet

Wolisz celebrytki, z cyrkoniami a może klasyczne? Skusisz się na czyste srebro a może pozłacane? Z myślą właśnie o Tobie mamy to wszystko! Nasz sklep zaopatrują znani na świecie producenci biżuterii z Włoch, dzięki czemu nasze srebrne naszyjniki to gwarancja wysokiej jakości oraz prawdziwego kunsztu jubilerskiego ...przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Podążając za współczesnymi trendami w modzie staramy się dostarczyć Ci biżuterię, którą często możesz spotkać u gwiazd z pierwszych stron gazet. Są lekkie, zwiewne i pasują absolutnie do każdej kreacji.

Dzięki różnorodnym symbolom, nasze naszyjniki pozwalają w bardzo subtelny sposób wyrazić siebie - symbol nieskończoności, serca, puzelki i wiele innych. Pokaż wszystkim swoją wyjątkowość i klasę a pozwolą srebrne naszyjniki od Atwora :)

Nasze wirtualne półki sklepowe to setki różnorodnych propozycji a najpopularniejsze z nich to delikatne i urocze srebrne celebrytki, dostępne również w formie pozłacanej. Pokochaj srebrne naszyjniki razem z nami i ciesz się zawsze z udanych zakupów.

Złote naszyjniki

Naszyjniki złote od zawsze kuszą swym blaskiem i wartością. Niegdyś bardzo trudno dostępne, dziś lśnią przed Tobą na naszych wirtualnych półkach sklepowych i są na wyciągnięcie ręki. Możesz wybrać pomiędzy naszyjnikiem ze złota białego, żółtego oraz wybrać pomiędzy tradycyjnymi naszyjnikami lub naszyjnikiem z cyrkoniami. Każdy wybór jest dobry, dlatego czasem tak trudny. Pamiętaj jednak, że każdy produkt jaki wybierzesz, będzie zawsze udanym zakupem. W końcu to złoto! Kto nie kocha złota?

na stronie
Showing 1 - 39 of 146 items

Top