Najpopularniejsza ozdoba na szyję. Pasująca do wszystkiego, noszona solo lub po kilka na raz. Dostępne łańcuszki męskie i łańcuszki damskie. Cienkie lub nieco grubsze (w tym również naszyjniki w stylu pancerki), płaskie lub okrągłe, a nawet ośmiokątne. Różnorodność łańcuszków czyni z nich uniwersalną biżuterię. Świetnie komponują się również z z...

Najpopularniejsza ozdoba na szyję. Pasująca do wszystkiego, noszona solo lub po kilka na raz. Dostępne łańcuszki męskie i łańcuszki damskie. Cienkie lub nieco grubsze (w tym również naszyjniki w stylu pancerki), płaskie lub okrągłe, a nawet ośmiokątne. Różnorodność łańcuszków czyni z nich uniwersalną biżuterię. Świetnie komponują się również z zawieszkami i wisiorkami dostępnymi w naszym sklepie jako zamiennik do rzemienia czy skóry. Posiadamy łańcuszki srebrne jak również łańcuszki złote

Więcej

Łańcuszki  There are 291 products.

There are 291 products.

Podkategorie

Łańcuszki srebrne

Słowa „klasyczny” i „klasa” mają ze sobą wiele wspólnego. Dlatego, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody i zawsze dodaje klasy. Dyskretna elegancja łańcuszków w formie linki jest idealna zarówno do uzupełnienia biurowego dress codu jak i na romantyczną randkę przy świecach. Klasykę po prostu warto mieć!

W ofercie znajdziesz również szeroką gamę splotów. Łańcuszki pancerka, łańcuszki kordel figaro i wiele innych. Srebrne łańcuszki od Atwora to gwarancja jakości i zawsze dobry wybór. Sprawdź naszą ofertę.

Złote łańcuszki

Złoto jest ponadczasowe. A złote łańcuszki to nieprzemijający lider wśród biżuterii. Idealne na prezent z każdej okazji: od komunii, przez urodziny po rocznice. My proponujemy tę klasykę w różnych odsłonach: linka, bismark, kordel… Każdy inny po to, aby trafić w każdy gust. Zakochaj się w klasyce biżuterii!

na stronie
Showing 1 - 39 of 291 items

Top